Dviračio rėmo dažymas milteliniu būdu

Dviračio rėmo dažymas milteliniu būdu yra ekologiška, tvari apsauginės polimerinės dangos technologija. Šiuo būdu nudažyti metaliniai paviršiai tampa ilgaamžiai, ilgai tarnauja neprarasdami išvaizdos. Patikimai ir ilgam apsaugoti nuo trinties, mechaninių pažeidimų. Didžiausias privalumas, kad jie yra gerokai atsparesni smūgiams, įvairioms cheminėms medžiagoms. O taip pat ilgai neblunka, lyginant su įprastos technologijos dažymu.

Ką galima dažyti

Milteliniais dažais galima dažyti įvairias metalines (aliuminio, magnio lydinių, plieno, chromo-molibdeno) konstrukcijas.  Dažomas objektas tinkamas šiam procesui, jei nebaisi aukštesnė dažų lydymosi temperatūra (iki 200°C). Milteliniai dažai patikimai apsaugo metalinius paviršius nuo korozijos ir ilgam suteikia puikią išvaizdą: tolygią spalvą ir blizgesį.

Noriu atnaujinti dviračio rėmą

Dviračio rėmo dažymas milteliniu būdu yra išskirtinis būdas atnaujinti savo dviratį. Suteikiama ne tik nauja spalva, bet ir ilgalaikė apsauga nuo įvairių oro sąlygų bei mechaninio poveikio. Ši technika yra populiarėjanti tarp dviratininkų, kurie nori suteikti savo dviračiui daugiau asmeniškumo.

Miltelinis dažymas leidžia pasirinkti spalvą iš plataus spalvų spektro ir susikurti unikalų dizainą. Tai taip pat puikus būdas atstatyti rėmo išvaizdą po pažeidimų, ar senėjimo.

Jei Jūsų senojo dviračio vaizdas netenkina, pirmas Jūsų uždavinys  – atvežti dviratį į Dviračių salos servisą. Pas mus galėsite išsirinkti spalvą iš RAL Classic standarto spalvų paletės, bei pasirinkti dažų blizgumo lyg: blizgus, pusiau matinis, matinis. Taip pat dažai gali būti ir perlamutriniu atspalviu, arba paviršius padengtas spalvotu laku.

Visa kita padarome mes – dviratis pilnai išardomas. Rėmas (gal būt ir priekinė šakė, vairas, balnelio vamzdis) nuvalomi ir atiduodami į cechą galutiniam paruošimui ir dažymui.

Dažykloje

Pirmiausiai detalės apdirbamos mechaniškai, chemiškai, esant būtinybei paviršiai gruntuojami. Vėliau vyksta padengimas spalvotais milteliais.  Po rėmo kaitinimo krosnyje, gauname stiprų, tolygų, atsparų mechaniniams poveikiams paviršių, kuris išsiskiria gyvybingomis spalvomis ir ilgaamžiškumu. Šis metodas ne tik leidžia atnaujinti dviratį, bet ir suteikia jam puikią apsaugą.

Surenkame dviratį

Šio etapo metu yra puiki galimybė techniškai atsinaujinti dviratį, pakeičiant kai kurias morališkai, ar fiziškai pasenusias detales. Tuo pačiu patikrinti ratų guoliavietes, išlyginti ratus, pakeisti trosus ar šarvus, uždėti aksesuarus ir pan. Kitaip sakant – atlikti pilną dviračio profilaktiką.

Dviratis paruoštas. Kaip naujas. Gero kelio!

Priminsime, kad “Dviračių  salos” darbo principas – atlikti visas paslaugas tik maksimaliai kokybiškai. Todėl garantuojame, kad galutiniu rezultatu būsite patenkinti.

Dėl kainų, terminų ir kitų iškilusių klausimų galite skambinti mums telefonu +370 630 06 996, užduoti klausimus elektroniniu paštu info@dviraciusala.eu, arba užsukite pas mus į dviračių parduotuvę Kaune, adresu Didžioji g. 82.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Main Menu