Apie mus

Daugiau kaip 20 metų sekam dviračių tendencijas ir gilinamės į naujoves, bei technologijas. Esam pasiruošę kiekvienam ištikimam esamam ir būsimam klientui pasiūlyti tinkamą, kokybišką dviratį, parinkti aksesuarus, priedus būtinus komfortui ir saugumui užtikrinti.

Prekiaujame  Kelly’s, Corratec, Cube, Merida, Romet, Puky dviračiais. Pas mus galima rasti įvairių tipų dviračių – kalnų, miesto, turistinių, hibridinių, o taip pat ir vaikiškų dviratukų ir paspirtukų. Parduotuvėje gausu įvairiausių dviračių taisymui skirtų detalių. Prireikus, Jūsų dviratį maksimaliai greitai, kokybiškai ir profesionaliai suremontuosime, sureguliuosime, patikrinsime techninį stovį, patarsim kaip prižiūrėti ir naudoti.

Mūsų parduotuvėje kiekvienas klientas yra brangus ir laukiamas. Mes esame ne naujokai, todėl žinome kaip išrinkti Jums dviratį, kaip teisingai jį paruošti, kad šis ratuotas išradimas teiktų vien malonumą. Tikimės, kad apsilankę DVIRAČIŲ SALOJE būsite patenkinti sąžiningu darbu, kokybiškomis paslaugomis ir prireikus vėl mielai grįšite.

Mūsų tikslas – leisti Jums pajusti malonumą naudojant vieną iš seniausiai išrastų ekologinių transporto priemonių.

Main Menu

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.