Apie mus

Daugiau kaip 20 metų sekam dviračių tendencijas ir gilinamės į naujoves, bei technologijas. Esam pasiruošę kiekvienam ištikimam esamam ir būsimam klientui pasiūlyti tinkamą, kokybišką dviratį, atitinkantį Jūsų poreikius. Parinkti aksesuarus, priedus būtinus komfortui ir saugumui užtikrinti.

Prekiaujame  Kelly’s, Corratec, Cube, Merida, Romet, Puky, CTM, LEVIT dviračiais. Pas mus galima rasti įvairių tipų dviračių elektrinių ir įprastų – kalnų (MTB), miesto, turistinių, hibridinių, gravel, o taip pat ir vaikiškų dviratukų bei paspirtukų. Parduotuvėje gausu įvairiausių dviračių taisymui skirtų detalių. Dviračių servisas esant būtinybei, gali Jūsų dviratį maksimaliai greitai, kokybiškai ir profesionaliai suremontuoti, sureguliuoti, patikrinti techninį stovį, patarti dėl priežiūros ir naudojimo.

Mūsų parduotuvėje kiekvienas klientas yra brangus ir laukiamas. Mes esame ne naujokai, todėl žinome kaip išrinkti Jums dviratį, kaip teisingai jį paruošti, kad šis ratuotas išradimas teiktų vien malonumą. Tikimės, kad apsilankę pas mus būsite patenkinti sąžiningu darbu, kokybiškomis paslaugomis ir prireikus vėl mielai grįšite.

Mūsų tikslas – leisti Jums pajusti malonumą naudojant vieną iš seniausiai išrastų ekologinių transporto priemonių.

Main Menu